STOP nudným dárkům na Valentýna: 3 důvody, proč koupit originální dárek od GRU and Go

STOP nudným dárkům na Valentýna: 3 důvody, proč koupit originální dárek od GRU and Go

Lámete si hlavu s dárky pro manželku, přítelkyni či kamarádku?  


Co takhle letos vyměnit kytku, roztomilé plyšové zvířátko, sladkosti nebo sekt za něco, co neuvadne a po čem neztloustneme? 
Módní kousky, které doplní náš šatník, jsou podle nás  tím nejlepším dárkem.


Proto máme pro Vás 3 důvody, proč koupit dárek na Valentýna od GRU and Go.


1) Příjemná cena, kvalita a velká nabídka.

Snažíme se dokázat, že i kvalitní, originální doplňky a móda můžou být cenově příznivé. V naší široké nabídce si jistě vyberou zákazníci všech věkových kategorií s jakýmkoliv přáním.

2) Dárkové balení v ceně + dárkové poukazy na míru
Starosti s dárkovým balením si dělat nemusíte - je zahrnuté v každé objednávce zcelá zdarma. Koupit dárek na Valentýna je s našimi službami jednodušší než kdekoliv jinde. K dispozici jsou také dárkové poukazy na míru v libovolné hodnotě podle Vašeho požadavku. Stači nám napsat +420 775 385 472 nebo navštívit showroom GRU and Go na adrese Thamová 7, Praha 8 - Karlin.  


Pokud ještě nevěříte, přesvědčte se sami a kupte si třeba to psaníčko, po kterém tak dlouho koukáte - stačí jen kliknout.

3) S velikosti si nelamte hlavu! 

Nabízíme oblečení v různých velikostech, velkou jejích část ale máme v UNI velikosti, která sedí od XS až po L!  To znamená, že budou slušet majitelkam úplně rozlišných typů postav
Oblečení jako dárek na Valentýna může být dárkem praktickým, krásným, levným i originálním. V naší nabídce najdete od každého něco!

Podívejte se do našeho přehledného katalogu.  


Teplý set sukně + svetr Stone

Šaty "Cindy" šedé

Šaty "Cindy" vínové


Přejeme Vám příjemné nakupování bez stresu, z pohodlí domova.