Plesová sezóna 2017 a Vaše vysněné šaty

Plesová sezóna 2017 a Vaše vysněné šaty

 Plesová sezóna začala a plně propukne  za chvilku. Kouzlo a půvab perfektně sladěné ženské krásy a nádherných šatů vždy vytvoří obdiv mužů a lehkou závist ostatních žen. Pokud stále hledáte nové šaty, ve kterých se chcete cítit jako královna na večírcích, přinášíme první díl obrovské plesové inspirace. Chceme, abyste měli k dispozici plesové šaty do různých společností a situací. Nenechte se zaskočit pozváním a buďte připravená obléci vždy jen to nejlepší!Romantické růžové, dominantně červené či svůdné dlouhé černé.


Černé šaty (ať už krátké nebo dlouhé) Vás zachraní vždy a budou vypadat skvěle. 


U černých šatů můžete vždy použit jakékoliv výrazně barevné doplňky. Vypadá s nimi  ohromně také stříbrná, zlatá nebo bronzová. 


                          

Krajkové šaty "Black Manhattan"               Šaty s flitrovou sukni "Cuba Libre"           Pohodlné minišaty "Black Sangria"V kurzu jsou stále asymetrické výstřihy, krajka, řasení či volány. Velmi efektně působí i korzetové střihy, odhalující šíji a ramena.


  

Elegantní bílé šaty "My Fair Lady"        Bílé krajkové šaty "Pina Colada"              Šaty "Pink Flirtini"

Doplňky 

Každá dáma si s sebou bere kabelku na to nejnutnější. V případě plesu je ideální elegantní psaníčko, nejlépe v barvě šatů. 

GRU&GO nabídku doplňku najdete ZDE.


S výběrem těch správných šatů a doplňku Vám rádi pomůžeme tak, abyste vypadala skvostně. 

Navštivte náš SHOWROOM v Praze a společně vybereme si ty správné  spolešenské šaty pro Vás!


Adresa:

Thamová 7, Praha 8 - Karlin (po předchozí domluvě) 

Tel: +420 775 385 472 (WhatsApp, Viber)