SHOWROOM GRU&GO JE NA SVĚTĚ

SHOWROOM GRU&GO JE NA SVĚTĚ


My všichní jsme skutečné LADY a moc dobře víme, co to znamená „poznat své ideální šaty“. Takový ten pocit, když je vidíš a na první pohled se zamiluješ.  Možna ještě nevíš, kam přesně si je vezmeš na sebe, ale už moc dobře víš, jak se v ních budeš cítit.  A právě proto, tým Gru&Go připravil pro Vás tu možnost... Vidět své vysněné šaty a zamilovat se.

Každý den se nás ptáte, zda-li existuje ta možnost šatičky Gru&Go vyzkoušet před nákupem. A teď máme pro Vás pozitivní odpoveď – ANO, MŮŽETE.Jen a jen pro Vás, Gru&Go otevírá dveře svého domova, který se nachází v Praze 8, na adrese Thamová 7 – Karlin.

Zveme k nám na návštěvu všechny ty, kdo ještě hledá své dokonalé šaty, ty, které je už našli, ale chtejí se na vlastní oči ujistit, že jsou ty pravé... a také ty, které jsou jen zvědavé, jak to u nás vypadá, chtějí si dát s náma kávu a stavit se na holčičí pokec... :-P

Připravili jsme pro Vás ještě víc Gru&Go šatiček, doplňků a luxusních bot na podpatku, které dopnlí Váš nádherny outfit na každou příležitost.

Máme také spoustu drobných, ale příjemných dárečku pro naše první návštěvniky. Už se nemůžeme dočkat, až Vás všechny poznáme osobně. Tak si vemte kamarádky a přijďte k nám.

Vždy s láskou, Gru&Go.