Vysoké boty na podpatku pro každou příležitost

Vysoké boty na podpatku pro každou příležitost

Co je malé, to je hezké. Známé přísloví, které tak úplně neplatí v případě naši výšky. Hodně z nás obvylke touží být vyšší. Už několik centimetrů na botách dovede s naší ne vždy ideální postavou udělat optický div - prodlouží nás a také zároveň zeštíhlí.Vysoké boty nám výškou svého podpatku přidají několik centimetrů, a ať chceme či ne, nutí nás se nehrbit a chodit vzpřímeně. Takže další centimetry jsou tu samy od sebe. Nic takového sebepohodlnější tenisky nedokážou.Podpatky jsou v ČR velice kontroverzní téma – stále tu totiž přetrvává jakýsi stereotyp o tom, že žena, která nosí podpatky, kabelky, sem tam se namaluje, je hloupá panenka, co se zajímá jen a jen o oblečení. Chytrou osobou s širokým rozhledem můžete být výhradně v oválených džínách, kostkované flanelce a keckách, jinak vás prostě nikdo nebere vážně. 


Nebuďte jako všichni. Buďte jiná. Buďte originální. Bylo zjištěno, že muži ženám přispěchají na pomoc dvakrát rychleji, pokud na sobě dámy v nesnázích mají boty s vyšším podpatkem. Proč? 


- Výška podpatku mění způsob chůze a držení těla, které působí sebevědoměji a smyslněji. (Dochází ke snížení délky kroku a zvýšení náklonu pánve a rotaci kyčle.)


-  Ke každé moderní ženě přece podpatky automaticky patří.  Všeobecné mínění o sex-appealu vysokých podpatků je podporováno médii. Hodně populárních časopisů a reklam často spojují jehly s přitažlivostí. 


-Velikost ženské nohy nazuté v botách na podpatku je vnímána jako menší, a podle vědce jsou malé nohy spojeny s přitažlivostí a svěží atraktivitou.Najděte si ty správné boty na podpatku pro Vaše chodila v GRU and GO a buďte vždy ta nejkrásnější žena pod sluncem. 


Podívej se na náš INSTAGRAM