Dámské kabelky

V této kategorii nejsou žádné výrobky.

Dámské kabelky

Dámská kabelka již dávno není jenom zavazadlem, ve kterém si ženy uschovávají své osobní věci, které přes den potřebují. Jde také o velice oblíbený módní doplněk, bez kterého si ženy svůj šatník již nedokáží představit. A není divu. Ne nadarmo se říká, že kabelka a boty jsou pro ženu základ a pravá dáma se pozná právě podle nich. Nenechte se však zmýlit, na trhu nejsou jen klasické kabelky pro holky, ale módní návrháři se v současnosti zaměřují i na výrobu kabelek pro muže.

Dámská kabelka - její původ

Možná nevíte, že pojem kabelka se objevil až v polovině 19. století. Nicméně nejrůznější vaky, sloužící k přepravě věcí, podobné dnešním kabelkám dámským, pochází již ze starověkého Egypta! Funkci kabelek plnily ve středověku nejrůznější opasky, za které se věšely pytlíčky, které ukrývali například mince či jiné drobnosti.

Kabelková revoluce

Jako kabelková revoluce je označováno období průmyslové revoluce. Díky rozvoji železnic se začaly vyrábět i jiné typy zavazadel. Takové, které nebyly vyráběny a uzpůsobovány k cestování v kočárech. A právě v 19. století se zrodil pojem handbag čili dnešní kabelka.

Malá, ale šikovná

Většina žen nevyjde bez své kabelky z domu, protože by se bez nich zkrátka necítily pohodlně. Volbu kabelky určuje příležitost, ke které ji máme v plánu využít.  Vedle velkých tašek, které nosíme například do práce, je nezbytné mít také tyhle menší dívčí kabelky, do kterých potřebujeme dát jen ty nejdůležitější věci, když si například jdeme večer vyrazit s kamarádkami! Sloužit mohou i jako kabelky pro dívky, které zajisté jejich skladnost náležitě ocení.

Jak vybrat tu správnou

Barvu kabelky je dobré volit nejen podle vaší nálady, ale také podle ročního období. V zimě se nemusíte bát červené ani světle modré kabelky, která spolu s cvočky oživí černý zimní kabát a současně prozáří i bledou pleť. Pamatujte na jednoduché pravidlo: čím výraznější kabelka, tím jednodušší volíme outfit.

Buďte hvězdou večírku

Nápaditě zdobené kabelky jsou jako stvořené pro večerní párty. Naše výrazné kabelky se skvěle hodí i k jednoduchému, elegantnímu oblečení. Nemusíte vymýšlet složité kombinace, stačí vám pouze výraznější kabelka, která se náhle stane dominantním prvkem vašeho outfitu, ze kterého ostatní nebudou moci spustit po celý večer zrak.

Krásná při každé příležitosti

Zatímco velké business tašky jsou vhodnější přes den, malé holčičí kabelky můžete nosit v jakoukoli denní dobu – na nákupy, do divadla, na odpolední kávu s kamarádkou, na večírek i ples. Nespornou výhodou je, vedle jejich praktické velikosti a tvaru, také jejich originální design, který z vás kdykoliv během dne vykouzlí módní divu.

Vysoký standard za nízkou cenu

Na kvalitě záleží a u kabelek a bot to platí dvojnásob. My jsem si toho plně vědomi, a proto vám nabízíme luxusní kabelky vysoké kvality, u kterých se při správné péči a zacházení můžeme zavázat, že vám budou sloužit pěknou řádku let. V současné době často vítězí kvantita nad kvalitou. My tento trend ovšem následovat odmítáme a zasazujeme se o kvalitní materiály i zpracování našich kabelek tak, aby vám veškeré naše produkty sloužily co nejlépe a co možná nejdéle.

Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému

Vyberte si z našeho eshopu takovou kabelku, která podtrhne vaši vnitřní krásu, dotáhne váš outfit k dokonalosti a dodá mu ten správný šmrnc, díky které se budete cítit i ve všední dny výjimečně. Chcete-li udělat radost kamarádce, mamince, babičce či kolegyni nemusíte již vymýšlet, jak kabelku slavnostně zabalit, jelikož dárkové balení máte ke každé objednávce zdarma.

Tak neváhejte a pusťte se do nakupování -  je to tak jednoduché!